sadsad x
asdasd
Tükendi

Fatip Piccolo Slant Gentile Jiletli Tıraş Makinesi, Dorato

Fatip
Stok Kodu : 42154
1.250,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraş dünyasında tecrübeli dostlarımız 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özetleyelim: "Slant" demek eğimli demektir. Jiletli tıraş makinelerindeki eğik başlık, giyotin mantığıyla daha az eforla, akıcı kesim yapmaya imkan sağlar. Jileti açılı tuttukları için, düz başlıklı modellere göre sert, kalın ve yoğun sakalları daha kolay keserler. Bu nedenle eğik başlıklı jiletli tıraş makineleri sert ve yoğun sakallı kişiler arasında çok popülerdir.
 
Fatip firması, 2016 yılına kadar tüm tıraş bıçaklarını taraklı ve son derece agresif olan tek bir başlık ile üretmekteydi. Ancak bu başlık bir çok kullanıcı için aşırı agresif bulunduğundan, 2016 senesinde bir revizyona gidilerek agresifliği bir miktar düşürülmüştür. Ayrıca 2017 yılında daha geniş kitlelere hitap edebilecek olan kapalı taraklı 'Gentile' başlığı ürün gamına eklenmiştir. 

Fatip Piccolo Slant Gentile Jiletli Tıraş Makinesi günlük tıraşta cildi hiç yormayan, yumuşak kesimli, yeni başlayanlara da rahatlıkla önerebileceğimiz bir tıraş bıçağıdır. Fatip Piccolo Slant tıraş makinesi, Yunan mimarisinden esinlenmiş kıvrımlı döner formda dengeli bir sapa ve konforlu bir dizayna sahiptir.
 
Tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden üretilmiş, altın kaplama 3 parçalı bir tıraş aletidir.
 
Ölçüleri: 

  • -Toplam uzunluğu : 80 mm
  • -Sap uzunluğu      : 71 mm
  • -Kafa genişliği      : 42 mm
  • -Ağırlığı               :  70 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.