sadsad x
asdasd

Parker 55SL-RG Semi-Slant Jiletli Tıraş Makinesi, Rose Gold

Parker
Stok Kodu : 55SL-RG
531,00 TL
590,00 TL
%10
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
Tecrübeli dostlarımız geleneksel tıraş dünyasında 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özet bir bilgi verelim. "Slant" demek eğimli demektir. Bir tıraş aletine eğimin verilmesinin sebebi hiçbir baskıya gerek kalmadan sakalın rahatça kesilmesini sağlamaktır. Giyotin gibi çalıştığını düşünebilirsiniz. Bu tip başlıkların avantajı; özellikle kalın ve yoğun sakal yapılı kişilerde ortaya çıkar.
 
Parker firmasının 2019 yazında piyasaya çıkardığı 3 parçalı Parker 55SL Semi-Slant tıraş makinesi, slant kafanın karakteristik özelliklerini yansıtırken, diğer slant makinelere göre daha yumuşak ve aynı zamanda klasik geleneksel tıraş makinelerine göre daha akıcı tıraşlar sunmaktadır. 
 
Parker semi-slant makineler hassas ciltliler dahil her cilt tipine sahip erkekler için uygun olmakla birlikte özellikle sert ve sık sakal yapısına sahip kullanıcılara oldukça keyifli tıraşlar sunacağını düşünüyoruz.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
  • -Toplam uzunluğu : 102 mm
  • -Ağırlığı               :  82.2 gr
  • -Sap özelliği        : Pirinç üzerine pembe altın renkli/saten krom kaplama


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (4)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.