sadsad x
asdasd

Pearl Flexi Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, Krom

Pearl Shaving
Stok Kodu : PSFLA
2.170,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Pearl Shaving yaklaşık 20 yıldır metal işleme üzerine uzmanlaşmış, Hindistan menşeli bir firmadır. Uluslararası geleneksel tıraş dünyasında son zamanlarda adını sıkça duyurmaya başlamış, tıraş makineleri konusunda RAZORUS.com olarak bizden de tam puan almış bir markadır.

Pearl Flexi ayarlanabilir tıraş makinesi 2 parçadan oluşmaktadır. Tıraş başlığının altındaki ayar bileziğinden  sakal ve cilt durumunuza en uygun agresiflik ayarını yapabilirsiniz. Bu tıraş makinesi, 1 en yumuşak ve 6 en agresif olmak üzere 6 kademeli ayar imkanı sunmaktadır. Hem yumuşak, hem agresif tıraş sunabilmesi sebebiyle her türlü sakal ve cilt tipine uygun, son derece pürüzsüz sonuçlar veren etkili bir tıraş makinesidir. 

PEARL Flexi Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, tamamen pirinç malzemeden CNC'de işlenerek üretilmiş, 3 katlı kaplamaya sahiptir.  

Hindistan'da üretilmiştir. 
 
PEARL Flexi Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi özellikleri:
 
  • -Toplam uzunluğu : 90mm
  • -Sap uzunluğu      : 83mm
  • -Toplam ağırlığı     : 142gr
  • -Sap malzemesi    : Krom kaplama, %100 pirinç
  • -Başlık malzemesi : Pirinç

Uyarı: Pearl Flexi Ayarlanabilir Tıraş Makinesi demonte edilebilir yapıda değildir; lütfen sökmek üzere zorlamayınız. Sökülmesi durumunda ürün işlevselliğini yitirebilir ve garanti kapsamı dışında kalır. 
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
İki Parçalı,Ayarlanabilir
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif,Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.