sadsad x
asdasd
Tükendi

Parker 69CR Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 69CR
920,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Bir tıraş makinesi fiyatına 2 makine edinmeye kimsenin itirazı olmaz herhalde...

Parker 69CR, üç parçalı geleneksel tıraş makinesidir. Parker 69CR, hem açık tarak hem de taraksız başlıklarıyla birlikte gelmektedir. 

Kapalı Taraklı Başlık: Parker 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden, özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Açık Taraklı Başlık: 2013 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, Parker firmasının taraklı modelleri tıraş severlerin oldukça ilgisini çeken modellerinden olmuştur. Taraklı Parker başlıklar, aşırı agresif olmadan son derece pürüzsüz bir tıraş keyfi için tasarlanmıştır. Taraklı derken yeni başlayacak olanların gözünü korkutmadan, orta üstü agresiflik seviyesinde bir tıraş aleti olduğunu söyleyebiliriz. Tecrübeli ıslak tıraş severlerin birkaç günlük sakalda Parker 69CR ile harikalar yaratacaklarına hiç şüphemiz yok...
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:

-Toplam Uzunluğu :   84 mm
-Ağırlığı                : 106.3 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız,Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif,Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.