sadsad x
asdasd

Parker 94R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 94R
640,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. 
 
Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 94R, Parker'ın üç parçalı tıraş makinelerinden biridir. Sapındaki balıksırtı deseni, sabunla kaplı ellerde bile mükemmel bir tutuş sağlar. Hassas mühendisliği ve sağlamlığı, en zorlu sakalların üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanmıştır. Taraksız bir alet olduğundan hem yeni hem de deneyimli tıraş makinesi kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Dengeli ağırlğı ve üstün kavrama yeteneği ile tıraşlarınız tam bir keyfe dönüşür. Parker 94R tıraş makinenize iyi bakarsanız, sizden sonra evladınız ya da belki damadınız ve hatta torununuz bile bu aleti kullanmaktan büyük keyif alacaktır.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
  • -Toplam Uzunluğu : 76.2 mm
  • -Ağırlığı                : 86.2 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.