sadsad x
asdasd
Tükendi

Parker SRX Jiletli Ustura

Parker
Stok Kodu : SRX
680,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Hindistan'da 1973 yılından beri aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren Parker firmasının yenilikçi ve gözalıcı tasarımları geleneksel tıraş dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Ergonomik dizaynlı Parker jiletli usturalar, bireysel kullanıcılar kadar berberler tarafından da çok beğenilen usturalardır. 

Parker SRX Jiletli Ustura, sandviç sistem pratik jilet tutuş tasarımlı jileti güvenli ve kusursuz şekilde yerleştirmenize ve hizalandırmanıza yardımcı olan bir mekanizmaya sahiptir. 
 
Parker SRX usturayı elinize aldığınızda sağlamlığına ve hafifliğine şaşıracaksınız. Ustura dünyasına adım atmak isteyenler için jiletli usturalar harika birer seçenektir; sadece öğrenme sırasında biraz sabır, özen ve istikrarlı bir el gerektirir.
 
Dünya literatüründe 'shavette' denilen jiletli usturalar, çelik usturalar gibi kayışlama, bileme ya da yağlama gibi herhangi bir bakım gerektirmediğinden, sadece uygun jileti takarak ustura dünyasına kolayca giriş yapabilirsiniz. Piyasadaki tüm standart jiletleri ikiye bölerek ya da yarım olarak satılan jiletleri hızlı şekilde usturanıza takarak güvenle kullanabilirsiniz. Jiletli usturalar sık seyahat edenler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker geleneksel tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri -yaklaşık olarak-
 
  • -Uzunluğu         : 135 mm
  • -Ağırlığı            :  65 gr
  • -Sap malzemesi : Paslanmaz çelik
  • -Jilet tutucu      : Paslanmaz çelik

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (7)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.