sadsad x
asdasd

Tabac Original Tıraş Sabunu Kase, 125gr

TABAC
Stok Kodu : 436200
454,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

Dünyaca ünlü Tabac markası, ikonik pek çok kokunun yaratıcısı olan Alman Maurer&Wirtz firmasının erkek tıraş ve bakım ürünleri konusunda, dünya genelinde en sevilen markasıdır. Kuruluşu 1958 yılına dayanan ve geleneksel kokuları ve formülleri korumayı kendisine misyon edinmiş olan Maurer&Wirtz, günümüz erkeğinin modern tercihlerine de uymak konusunda çok başarılıdır. 

Tabac Original kokusu, odunsu ve çiçeksi notalara sahip, misk ve gri amberin sarmaladığı dolgun baharatlı ağırbaşlı harmanıyla yıllardır beğenilen sofistike ve bir o kadar da klasikleşmiş bir centilmen kokusudur.

"Tabac Original" serisi tüm dünyada milyonlarca hayranı olan bir koku karakteristiğinde, kişisel bakımına önem veren günümüz erkeğinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek genişlikte bir ürün yelpazesine sahiptir. "Tabac Original"ı tam olarak “baba kokusu” diye tanımlasak yeridir. Dünyanın farklı pek çok bölgesindeki erkekler için Tabac kokusu, babasının, dedesinin kokusudur. Saçını kestirmek için berbere gittiğinde üzerine serilen önlükte, ilk tıraşını olmak için hazırlandığı banyosunda hep Tabac kokusu olmuştur. Şimdi ise tüm dünyada her erkeğin banyosuna girebilen bir markadır Tabac Original... 

Tabac Original Tıraş Sabunu don yağı ve gliserinli özel formülüyle bir erkeğin tıraş öncesi yüz hazırlığında ihtiyacı olan zengin köpük ve nemlendirme özelliklerinin hepsini sunmaktadır. Kaliteli seramik kasesi ve nostaljik kokusu ile sabahlarınızın vazgeçilmezi olacaktır. 

Almanya'da üretilmiştir.
 
Keyifli tıraşlar dileriz...
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (13)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.