sadsad x
asdasd

Workman Olympic Çelik Ustura, Bubinga Ağacı Saplı

RAZORUS.com
Stok Kodu : RZR - WOC
1.190,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Ustura camiasında biliriz ki, eski üretim çelik usturaların tadı bambaşka olur. Üretilmiş çeliklerin, bugünkü usturalara kıyasla bile son derece iyi kalitede olduğu ve yüksek keskinlik ve dayanıklılık gibi aranılan özellikleri taşıdığı aşikardır. Zaten birçok usturanın zaman içerisinde efsaneye dönüşmüş olması da bu nedenledir. İşte bu fikirden yola çıkarak, dünyada ancak bizler gibi ustura sevdalılarının uğraştığı bir konuya girdik ve ustura restorasyonu bölümümüzü hayata geçirdik. Buradaki amacımız, unutulmuş hazineleri yeniden canlandırarak, bunları gelecek nesillere taşımak üzere, kıymetini bilecek ustura sevdalısı dostlarımıza ulaştırmaktır. 
 
Tarihi ile ilgili fazla bir bilgiye ulaşamadığımız, 70ler ya da öncesinden kaldığını tahmin ettiğimiz usturamız birkaç korozyon lekesi dışında iyi durumda ve ölçüsünden kaybetmemiş.
 
Workman Olympic Çelik Ustura 6/8 ölçüsünde ve tam içbükey taşlanmış ve oldukça iyi bir çeliğe sahiptir. Kolayca bilenip, kayışlamayla gayet iyi bir ağız almaktadır. Usturaya yeni başlayacak dostlarımıza uygun bir seçenek olması amacıyla hazırladığımız bu modele Bubinga ağacından klasik formda saplar yaptık. 

Uygun fiyatlı, iri yapılı ve iyi çelikli bir Alman usturası arayanlara tavsiye ederiz.
 
Usturamız polisajlanmış, kayışlanmış, dezenfekte edilmiş ve koruma amaçlı yağlanmıştır. Paketten çıkarıldığı haliyle tıraşa hazırdır. Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekmektedir. Asla nemli bırakılmaması gereken usturanız, uzun süre kullanmayacağı zamanlarda mutlaka ince bir yağ tabakasıyla korunmaya alınmalıdır.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.  
 
**Sadece ustura gönderilmektedir; stantlı resim görsel amaçlı eklenmiştir. 

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.