sadsad x
asdasd
Tükendi

Dovo Bergischer Löwe Çelik Ustura 6/8'', Boynuz Saplı

Dovo
Stok Kodu : 3680
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Bergischer Löwe Çelik Ustura, nam-ı diğer 'Dağların Arslanı', tüm dünyada ustura severleri büyülemiş, nesiller sonra bile büyük bir değer teşkil edeceğine inandığımız, Almanya - Solingen üretimi usturalardan biridir. 
 
Karbon çeliğinden üretilmiş olup tam içbükey (full hollow) yapısına sahiptir. Yanak ve sırt kısmında altın gravürler ile süslenmiş, çok şık bir usturadır. 6/8' lik ölçüsü ve doğal boynuz sapı ile elinizde son derece konforlu bir ağırlık ve denge sağlayacak ve size birbirinden keyifli tıraşlar sunacaktır.

Önemle belirtmek isteriz ki, bu usturanın sapı doğal bir malzeme olan boynuzdan üretildiğinden, size gönderilen ustura ile ürün görseli arasında renk ve doku farklılıkları bulunabilir...

Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.