sadsad x
asdasd

Dovo Deri Besleyici ve Koruyucu Balsam, 50 ml

Dovo
Stok Kodu : 515171
250,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo besleyici ve koruyucu deri balsamı, özenle kullandığınız ustura kayışınızın bakımı için kullanabileceğiniz ideal üründür. Herhangi bir aşındırıcı kullanılmadan üretilen bu macun, deri kayışınızı senelerce çatlamadan kullanabilmeniz ve dolayısıyla usturanızı özenle kayışlayabilmeniz için özel olarak üretilmiştir.

Her ne amaçla kullanılıyor olursa olsun deri ürünler bir zaman sonra kurumaya ve bakımı yapılmazsa çatlamaya başlayacaktır. İşte Dovo'nun bu besleyici ve koruyucu ürünü, derinin her zaman pürüzsüz ve esnek kalmasına yardımcı olur. Ustura kayışınız üzerinde bazı alanların veya noktaların kurumaya başladığını farkettiğiniz zaman bu balsamı uygulama vaktiniz gelmiş demektir.

Kullanım şekli:
Öncelikle ustura kayışınızın deri yüzeyinin temiz olduğundan emin olunuz. Avuç içinize bir miktar balsam alıp elinizin 'topuğuyla' deri kayışınıza masaj yapar şekilde yedirerek uygulayınız.

Üretim yeri Almanya'dır.

Önemli not: Sabahki ustura tıraşınıza hazır olması için akşamdan uygulayınız. Böylece usturanızı kayışlamak için deri kayışınızı elinize aldığınız her an hazır vaziyette sizi bekliyor olacaktır. İlk uygulamada az bir miktar ile başlayınız ve sadece temiz yüzeylere uygulayınız.
 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.