sadsad x
asdasd

Dovo Bismarck Çelik Ustura 6/8'', Abanoz Saplı

Dovo
Stok Kodu : 26810
3.600,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Bismarck, Almanya - Solingen'den ithal ettiğimiz; ustura kullanıcılarının uzun yıllardır en çok tercih ettiği usturalardan biridir. Karbon çeliğinden üretilmiş olup tam içbükey (full hollow) yapısıyla mükemmel bir keskinliğe sahiptir. 6/8' lik ölçüsüyle abartısız, ama geniş yanak yapısına sahip olan Bismarck'ın yanak, sırt ve kuyruk kısımlarında 24 ayar altın antik gravürler bulunmaktadır. Solingen logolu siyah ahşap sapı mükemmel bir ağırlık ve dengeye sahiptir.
 
Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
 
 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (7)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.