sadsad x
asdasd

Dovo Çelik Ustura 5/8'', Siyah Saplı

Dovo
Stok Kodu : 100581
2.100,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo çelik usturalar tüm dünyada kaliteleriyle tanınan, Solingen'de üretilen usturalardır. Dovo ailesi neredeyse bir asırdan beri süregelen gayretleri sayesinde, bu haklı övgüyü haketmektedirler. En kaliteli çeliği elde etmek için hala eski özel ısıtma-soğutma yöntemlerini kullanmakta ve usturalar üzerindeki ince el işçiliğini özel yetenekli ustalara yaptırmakta olduklarından dünyadaki talebe zorlukla yetişebilmektedirler.
 
Dovo'nun 'en çok satanlar ilk 10' listesindeki ürünlerden biri olan 100581 modeli, karbon çeliğinden 5/8'lik ölçüsü, tamamen içbükey (full hollow) yapısı ve şık siyah sapıyla kullanımı oldukça rahat ve yeni başlayanlar için de uygun bir usturadır.
 
Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı ve mühürlü kutusunda, tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.