sadsad x
asdasd

Dovo Pearlex Çelik Ustura 5/8''

Dovo
Stok Kodu : 985810
3.400,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Çelik ustura ile tıraş olmak ıslak tıraş konusunda biraz tecrübeli olmayı gerektirir; ama bir kere iyi bir teknik geliştirdiğinizde sonraki her tıraşınızda size keyifli dakikalar yaşatacaktır.
 
Dovo Pearlex 5/8" ölçüsüyle İsveç karbon çeliğinden üretilmiştir. Tecrübeli ustura kullanıcılarının özellikle tercih ettiği gibi yuvarlak uçlu ve tamamen içbükey (full hollow) yapıdadır.
 
Belirtmek gerekir ki, bir kısım ustura kullanıcılarının karbon çeliği tercih etmelerinin en önemli sebebi karbon elementinin çeliği sertleştirmesi ve sertleşmiş olan çeliğin bilemede daha üst sınırlara kadar zorlanabilmesidir. Yanak ve sap kısmında altın kaplama gravürleri bulunan inci görünümlü sapıyla Dovo Pearlex ustura da, tüm dünyada geniş hayran kitlesine sahip bir çelik usturadır.
 
Usturalarımız fabrika sertifikalı ve metal kutusu içerisinde mühürlü olarak, tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (6)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.