Dovo Prima Çelik Ustura 5/8'', Abanoz Saplı

Dovo
Stok Kodu : 4580
1.250,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Prima, Almanya - Solingen'den ithal ettiğimiz, karbon çeliğinden tamamen içbükey (full hollow), yuvarlak uçlu ve 5/8' lik ölçüsüyle mükemmel bir dizayna sahiptir.
 
Sapı doğal abanoz ağacından üretilmiştir, yanak kısmında 24 ayar altın gravürler bulunmaktadır.
 
Dovo çelik usturalarının her biri el işçiliği ile üretilmektedir. Sayıları gittikçe azalan zanaatkarlar, çeliği ilk aşamasından alıp Dovo'nun neredeyse bir asırdır kullandığı özel ısıtma-soğutma tekniğini kullanarak bu
 
Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.