sadsad x
asdasd
Tükendi

Fatip Retro Dorato Jiletli Tıraş Makinesi

Fatip
Stok Kodu : 42119
890,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
İtalyan Fatip firması, 1950 yılından beri benzersiz tasarımlara sahip jiletli tıraş makineleri üretmektedir. Konusunda uzman İtalyan ustalarca, taraklı-taraksız başlıklar, iyi dengelenmiş saplar ve çeşitli renk tonlarında kaplanmış pirinç döküm malzemeden el işçiliği ile üretilen Fatip tıraş aletlerini diğer jiletli tıraş makinelerinden ayıran en önemli özelliği, efsanevi Fatip başlıklarının da döküm pirinç malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tüm dünyada efsane olmuş klasik tarzı ve yüksek performanslı tasarımları ile Fatip tıraş makineleri, kullanıcılarına zarif ve konforlu tıraş deneyimleri sunmaktadır. 
 
Fatip Retro Dorato Jiletli Tıraş Makinesi, zarif ve klasik tasarıma sahip oldukça özel, 3 parçalı taraklı bir tıraş bıçağıdır.
 
Taraklı modeller, taraklar sakalın arasına rahatça girebildiği için genellikle uzun (3-4 günlük veya daha uzun) sakallarda tercih edilmektedir. Böylelikle jilet cilde rahatça yaklaşabilmektedir. Ayrıca günlük tıraşta da taraklı aletler, taraksızlar gibi köpüğü önden süpürmediği ve tam jiletin sakalı kestiği noktada köpük kalmasına izin verdiği için, birçok üyemiz tarafından tercih edilmektedir. 
 
Klasik elmas deseni gravürlü saplı, 110 mm'lik uzunluğa sahip antrasit (gun metal) renkli Fatip Retro Dorato tıraş makinesi yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden, altın kaplama olarak üretilmiştir.

Üretim yeri İtalya'dır.
 
Ölçüleri :
 
  • -Toplam uzunluğu : 110 mm
  • -Sap uzunluğu      :  90 mm
  • -Baş genişliği        :  42 mm
  • -Ağırlığı                :  66 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.