sadsad x
asdasd

Joseph Rodgers & Sons Çelik Ustura, Venge Ağacı Saplı

RAZORUS.com
Stok Kodu : RZR - JRS
2.550,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Ustura camiasında biliriz ki, eski üretim çelik usturaların tadı bambaşka olur. Üretilmiş çeliklerin, bugünkü usturalara kıyasla bile son derece iyi kalitede olduğu ve yüksek keskinlik ve dayanıklılık gibi aranılan özellikleri taşıdığı aşikardır. Zaten birçok usturanın zaman içerisinde efsaneye dönüşmüş olması da bu nedenledir. İşte bu fikirden yola çıkarak, dünyada ancak bizler gibi ustura sevdalılarının uğraştığı bir konuya girdik ve ustura restorasyonu bölümümüzü hayata geçirdik. Buradaki amacımız, unutulmuş hazineleri yeniden canlandırarak, bunları gelecek nesillere taşımak üzere, kıymetini bilecek ustura sevdalısı dostlarımıza ulaştırmaktır.

Joseph Rodgers ismi, İngiltere ustura markaları arasındaki en köklü ve eskilerdendir. 1682-1975 yılları arasında faal olan firma İngiliz kraliyet ailesine de kesici gereç ve sofra takımları üretmiş, en değerli materyallerle yüksek kaliteli üretim yapmış bir lüks üreticidir. Kralların ve kraliçelerin markasıdır da denilebilir.

Elimizdeki Joseph Rodgers & Sons Çelik Ustura 11/16” ölçüsünde ve çeyrek içbükey taşlanmış olan usturamız 150 civarı yaşına göre oldukça iyi kondisyondadır. Fırçalanmış finisaj yaptığımız modele, Venge ağacından saplar yaptık. Alışıldık Sheffield çeliğine göre daha sert ve gevrek bir çeliğe sahip olan bu modeli deneyimli ustura kullanıcılarına öneriyoruz.

Koleksiyon değeri oldukça yüksek olan bu ustura aynı zamanda etkili bir tıraş da sunacaktır. Tecrübeli dostlarımıza öneriyoruz.

Usturamız polisajlanmış, kayışlanmış, dezenfekte edilmiş ve koruma amaçlı yağlanmıştır. Paketten çıkarıldığı haliyle tıraşa hazırdır. Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekmektedir. Asla nemli bırakılmaması gereken usturanız, uzun süre kullanmayacağı zamanlarda mutlaka ince bir yağ tabakasıyla korunmaya alınmalıdır.

UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

***Sadece ustura gönderilmektedir; stantlı resim görsel amaçlı eklenmiştir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.