sadsad x
asdasd
About RAZORUS.com

RAZORUS.com, 2015 yılında İstanbul – Tuzla’da kurulmuş ve 2016'da Eskişehir'e taşınmış olup faaliyetini Eskişehir'de sürdürmektedir.

Bu siteyi, modern hayatın gündelik telaşı içerisinde, 10 dakika bile olsa, kendisine kaliteli vakit ayırmayı seven ve bir yaşam gustosuna sahip olan erkeklerin hayatına keyifli bir katman eklemek için kurduk.

Biz, sabahları yaptığınız tıraşın, bir an önce bitirip çıkmak istediğiniz bir zorunluluk olabileceğini bildiğimiz gibi; aynı tıraşın her sabah iple çekeceğiniz keyifli dakikalara dönüşebileceğini de biliyoruz.

Tıraş olmanın eski Mısır’dan beri erkekler için bir ayrıcalık olduğunu, 25-30 yıl öncesine kadar bunu doya doya yaşayan erkeğin, modern zamanda bu ayrıcalığını unuttuğunu; hatta süregiden ekonomik sistemin ticari kaygıları içerisinde bir bakıma unutturulduğunu düşünüyoruz. Neden böyle düşündüğümüzü gerekçeleriyle birlikte blog yazılarımızda anlatmaya gayret ediyoruz.

Öte yandan bugün görüyoruz ki; dünyanın pek çok bölgesinde "modern erkek" unuttuğu bu ayrıcalığı geri kazanmanın yollarını arıyor. "Eski olanın kötü olduğu ve terk edilmesi gerektiği” algısı kırılıyor. Ülkemizde de bu yönde adım atan bizim gibi insanlarla karşılaşıyor ve onlara her gün bir yenisinin eklendiğini gözlemliyoruz.

RAZORUS.com , bu ayrıcalığı geri kazanmak isteyen dostlarımıza yoldaşlık edebilmek hayaliyle kurulmuştur. Alışveriş yapın, ya da yapmayın; bu yolculuğunuzda sizin de yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Üyemiz olun, sosyal medyada bizi takip edin, bizi arayın veya bize yazın, yeter. Zaten sitemize gelmiş ve bizi tanımak için bu yazıyı da buraya kadar okumuşsanız birbirimize yavaş yavaş ısınıyoruz demektir.

RAZORUS.com’da seçtiğimiz tüm ürünler, kaliteleriyle zamana meydan okuyabilmiş markaların, tüm dünyada kendilerini ispatlamış ürünleridir. Ürünlerimizin çok büyük bir kısmını üreticilerinden kendimiz ithal etmekteyiz. Sitemizde satışa çıkardığımız tüm ürünler raflarımızda mevcuttur. Kuruluş manifestomuzun ilk maddesi sadece elimizde bulunan ürünlerin satışını yapmak ve onları sahiplerine olabilecek en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Dolayısıyla ürünlerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz her konuda sizi aydınlatabilir; gerekirse burada ürünü bizzat inceleyerek size bilgi verebilir; yeterli olmadığı takdirde ise üreticisine danışabilir ve istediğiniz detayı size aktarabiliriz.

Temelde sadece "Geleneksel Islak Tıraş” konusunu odağımıza almış olmamıza rağmen bunun ayrılmaz bir parçası olan "Erkek Bakım” ürünlerinden de en iyilerini seçerek sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

Bize yapacağınız her türlü öneri veya geri bildirimi memnuniyetle karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bize 0 (850) 885 2515 numaralı telefonumuzdan, info@razorus.com e-posta adresimizden ya da "ClubRazorus" adıyla yayında olan sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tıraş keyfiniz daim olsun.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.