sadsad x
asdasd
Tıraş Yazıları

Merkur markası

25 Şubat 2020
Merkur markası

Merhaba sevgili dostlar. Marka tanıtımları yazımızın bu bölümünde yine bir tıraş efsanesini anlatıyoruz. Alman Merkur firması. Geleneksel tıraşın olmazsa olmazı olan, hemen herkesin öyle ya da böyle adını duymuş olduğu bu markaya gelin detaylıca bir bakalım.

Fatip Jiletli Tıraş Makineleri

27 Aralık 2019
Fatip Jiletli Tıraş Makineleri

Merhaba geleneksel tıraşcılar,

Bu yazımızda bir İtalyan klasiği Fatip’ten bahsedeceğiz. Hemen hemen hepinizin duymuş olduğu, hatta büyük çoğunuzun kullanmış olduğu bu İtalyan klasiğine bir göz atalım.

Parker Markası

27 Ocak 2020
Parker Markası

Dostlar, bu yazımızda Parker markasından bahsedeceğiz. Geleneksel tıraşa yeni başlayan hemen herkesin ismini duymuş olduğu ancak belki diğer markalar kadar dikkat etmediği bir markadır Parker. Gelin bu markayı yakından tanıyalım.

Geleneksel Tıraşa Yeni Başlayanlara Önerdiğimiz Başlangıç Ürünleri

25 Nisan 2020
Geleneksel Tıraşa Yeni Başlayanlara Önerdiğimiz Başlangıç Ürünleri

Merhaba sevgili dostlar, bu yazımızda bize en çok sorduğunuz konuyu ele aldık. “Yeni başlıyorum hangi makineyi alayım?”, “Şu jilet bana uygun mudur?”, “Hangi sabunu alsam? gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Keyifli okumalar.

VLOG: Sentetik Tıraş Fırçaları

03 Aralık 2019
VLOG: Sentetik Tıraş Fırçaları

Video ile desteklediğimiz bu yazımız; geleneksel tıraş dünyasında kendilerine yer edinmeye çalışan sentetik tıraş fırçalarıyla ilgili olacak. Günümüzde bize pek çok kolaylık sağlayan bu fırçaların gelişim süreçleri, türleri, avantajları gibi konulardan bahsediyoruz. Aynı zamanda bunlarla nasıl doğru şekilde köpük oluşturabileceğinizi anlatıyoruz. Keyifli okumalar.

Ayarlı Tıraş Makinelerinin Bakımı ve Yağlanması

25 Kasım 2019
Ayarlı Tıraş Makinelerinin Bakımı ve Yağlanması

Bu sefer biraz daha teknik bir konuyla karşınızdayız. Daha önceden tıraş gereçlerinin temizliğinin nasıl yapılabileceğinden bahsetmiştik. Şimdi ise ayarlı tıraş makinelerinizi nasıl söküp, temizlik ve bakımlarını yapabileceğinizi anlattık. 

Dovo Bismarck: Tarihin İnce İşçiliği

14 Kasım 2019
Dovo Bismarck: Tarihin İnce İşçiliği

Karşınızda 1906 yılından beri ustura üreten Alman Dovo firmasının, 1957 yılından beri bünyesinde bulunan ve markanın en popüler ustura modellerinden birisi olan Bismarck. Bu güzel ustura ile ilgili tüm detaylar içeride, okumaya devam edin.

VIDEO: Sinek kaydı Tıraş

08 Kasım 2019
VIDEO: Sinek kaydı Tıraş

Merhabalar,

Vlog serimize devam ediyoruz, yine bir video ile desteklediğimiz yazımızda bu sefer sinek kaydı tıraş konusuna değiniyoruz. Geleneksel tıraşta önemli bir yeri olan ve özellikle de yeni başlayanlar tarafından hep ulaşılmaya çalışılan ama belki de her zaman başarılı olunamayan sinek kaydı tıraş nedir ne değildir bakalım.

Yüzyıllardır kullanılan mucize: Şap

27 Ekim 2019
Yüzyıllardır kullanılan mucize: Şap

Bugünkü yazımızda şap meselesini işleyeceğiz. Şap nedir? Ne işe yarar? Zararlı mıdır? Her hangi bir hastalığa sebep olur mu? Geleneksel tıraşta şap'ın faydaları nelerdir? Tüm detaylar içeride.

Doğru Jilet Seçimi

22 Ekim 2019
Doğru Jilet Seçimi

Geleneksel tıraşta en verimli sonuçları alabilmek için cildinize, sakalınıza, kullandığınız tıraş gerecine en uygun olan jileti seçmeniz çok önemlidir. Bu yazımızda jiletlerin genel özelliklerinden ve keskinlik seviyesinin tıraşa etkilerinden bahsettik.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.